CNC Koka Frēzes Darbagaldi un CNC Frēzēšanas Iekārtas

CNC frēzešana ir revolucionārs process, kas spēj transformēt materiālu ar nebijušu precizitāti un efektivitāti. CyberM izceļas ar plašu CNC frēzēšanas iekārtu klāstu, tostarp 3D CNC frēzes un specifiskas koka frēzēšanas iekārtas, kas atbilst mūsdienu ražošanas un amatniecības augstajām prasībām Latvijā.
CNC Frēze: Tehnoloģijas un Precizitāte no Austrijas
Mūsu CNC frēzes piedāvā augstāko precizitāti un adaptējamību, lai apmierinātu dažādas nozares prasības - no mēbeļu izgatavošanas līdz precīzām inženiertehniskām detaļām.

  • CNC Koka Frēze: Speciāli izstrādāta koka apstrādei, mūsu CNC koka frēze nodrošina izcilu izstrādājumu kvalitāti, vienlaikus piedāvājot konkurētspējīgu cenu.
  • 3D CNC Frēze: Revolucionāra tehnoloģija, kas ļauj veikt trīsdimensiju objektu frēzēšanu, radot sarežģītas formas un detaļas ar nepārspējamu precizitāti.

CNC Frēzešanas Iekārta: Uzlabota Efektivitāte

CyberM piedāvā augstas kvalitātes CNC frēzešanas iekārtas, kas ir aprīkotas ar modernākajām tehnoloģijām. Mūsu CNC darbagaldi un frēzmašīnas ir izstrādātas, lai maksimizētu ražošanas efektivitāti un samazinātu laika patēriņu projektu izpildē.

Frēzēšanas Darbagaldi: Pielāgoti Jūsu Vajadzībām

Mēs piedāvājam plašu frēzēšanas darbagaldu klāstu, kas ir pielāgoti dažādām vajadzībām un materiāliem, tostarp koka frēzēšanai. Mūsu darbagaldi nodrošina stabilu un drošu vidi materiāla apstrādei, garantējot augstākās kvalitātes rezultātus.

Kāpēc Izvēlēties CyberM CNC Frēzēšanai?

Izvēloties CyberM, jūs iegūstat uzticamu partneri, kas spēj nodrošināt:

  • Augstāko Tehnoloģiju un Precizitāti: Mūsu CNC frēzēšanas iekārtas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām.
  • Pielāgotus Risinājumus: Mēs piedāvājam frēzēšanas darbagaldus un iekārtas, kas ir pielāgotas tieši jūsu projektu prasībām.
  • Konkurētspējīgas Cenas: Mūsu CNC frēzešanas darbagaldi ir pieejami par ļoti konkurētspējīgām cenām, nodrošinot augstāko vērtību no jūsu ieguldījuma.

Ar CyberM jūs varat būt droši, ka jūsu CNC frēzēšanas vajadzības tiks apmierinātas ar augstāko profesionālisma līmeni. Mūsu plašais produktu klāsts, no CNC frēzēm līdz frēzēšanas darba galdiem, nodrošina, ka katrs projekts tiek realizēts ar nepārspējamu precizitāti un efektivitāti. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt jums sasniegt jūsu ražošanas mērķus.

CNC iekārtas masīvkoka un paneļu apstrādei
Ņem vērā: piedāvājam arī remontu un apkalpošanu visiem mūsu un citu ražotāju iekārtām.
Ieguldījumi jaunākās paaudzes CNC iekārtās atmaksājas. Mēbeles un komponentes pat ar sarežģītiem dizainiem var tikt ražotas ekonomiski un precīzi. Jaunākās paaudzes vadības tehnoloģija, piedziņas un programmatūra nodrošina gandrīz neierobežotas iespējas. CNC iekārtas ir paredzētas efektīvai un precīzai masīvkoka, paneļu, logu un durvju, kompozītmateriālu un aviācijas nozares apstrādei.

Uzziniet EPICON sērijas CNC iekārtu potenciālu. CNC apstrādes centri izceļas ar to cieto konstrukciju un maksimālu elastību. Katra EPICON iekārta ir rūpnīcā iepriekš konfigurēta jūsu īpašajam pielietojumu klāstam, lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr varat paļauties uz tās plašo standarta aprīkojumu.

5-asu EPICON CNC iekārtas piedāvā jaunākās paaudzes CNC tehnoloģiju 3D kontūru griešanai. Iekārtai pievienotā programmatūra nodrošina atvērtu interfeisu sarežģītu 3D datu pārsūtīšanai caur postprocesoriem no vadošajiem CAD/CAM programmatūras nodrošinātājiem. 5-asu EPICON sērija nodrošina ārkārtīgi īsus darbību laikus. Unikālais 17 kW griešanas spindelis ar PRO-TORQUE tehnoloģiju pārvērš HOLZ-HER 5-asu CNC iekārtu patiesā jaudas mašīnā apstrādei ar augstāko kvalitāti.
Mēbeļu viedā ražotne
Sazinieties ar mums:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067

Uz tikšanos jāpiesakās iepriekš.
Noklikšķinot uz pogas, piekrītu privātuma politikas nosacījumiem un piekrītu manu personas datu apstrādei