Stacionārās Galda un Horizontālās Urbjmašīnas

Urbjmašīnas ir nenovērtējami instrumenti precīzai un efektīvai materiālu apstrādei. CyberM piedāvā plašu augstas precizitātes stacionāro, daudzvārpstu un horizontālo urbjmašīnu klāstu, kas ir ideāli piemēroti gan industriālajai ražošanai, gan amatniecībai. Mūsu produktu klāsts ietver dažādu modeļu urbšanas iekārtas, lai apmierinātu visdažādākās klientu vajadzības.
Stacionārās un Horizontālās Urbjmašīnas
  • Stacionārā Galda Urbjmašīna: Ideāla izvēle precīzai urbšanai ar augstu stabilitāti. Mūsu stacionārās galda urbjmašīnas nodrošina izcilu precizitāti un uzticamību.
  • Horizontālā Urbjmašīna: Speciāli izstrādāta, lai veiktu horizontālas urbšanas operācijas ar augstu precizitāti.
  • Urbšanas Darbagaldi: Mūsu urbšanas darbagaldi ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un ērtību urbšanas procesā, piedāvājot stabilu un drošu darba vidi.

Cenas un Kvalitāte:

CyberM lepojas ar spēju piedāvāt stacionārās un horizontālās urbjmašīnas par konkurētspējīgām cenām, nesamazinot kvalitāti. Mēs uzskatām, ka augstas kvalitātes urbšanas iekārtas ir būtiskas jebkuras veiksmīgas ražošanas procesa sastāvdaļas.

Kāpēc Izvēlēties CyberM?

Izvēloties CyberM, jūs iegūstat ne tikai augstas kvalitātes urbjmašīnas, bet arī profesionālu klientu atbalstu un tehnisko palīdzību. Mūsu pieredzējusi komanda ir gatava palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko urbšanas iekārtu, kas atbilst jūsu specifiskajām vajadzībām un budžetam.

CyberM ir jūsu uzticamais partneris, meklējot augstas precizitātes stacionāro un horizontālo urbjmašīnu un urbšanas darbagaldu piedāvājumu. Mūsu apņemšanās nodrošināt augstākās kvalitātes produktus par konkurētspējīgām cenām padara mūs par ideālu izvēli jūsu ražošanas un amatniecības vajadzībām. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums sasniegt jūsu projektu mērķus.

CNC iekārtas PRO-MASTER 70 sērija
Ņem vērā: piedāvājam arī remontu un apkalpošanu visiem mūsu un citu ražotāju iekārtām.
PRO-MASTER 70 sērija no HOLZ-HER padara izvēli par labu efektīvai CNC tehnoloģijai vieglāku nekā jebkad agrāk. 70 sērija piedāvā racionālu apstrādi un augstu elastību, īpaši korpusa detaļu ražošanai. Ar 180 mm virs piesūcekņu virsotnes, 70 sērija no HOLZ-HER piedāvā maksimālo darba augstumu savā klasē.

Šis labi izdomātais koncepts piedāvā risinājumus visām lietojumprogrammām – izvēlieties pareizo modeli jūsu vajadzībām. Mūsdienīgi drošības koncepti piedāvā izvēli starp patentētām 3-lauku kājmatračiem, drošības buferiem vai gaismas režģiem. Tas ļauj jums individuāli un uzticami pielāgot HOLZ-HER apstrādes centrus jūsu darbības situācijai.

Vienmēr iekļauts – CAMPUS vadība ar integrētu CabinetControl Base programmatūru. Mūsu augstas kvalitātes, lietotājam draudzīgā HOLZ-HER mašīnu vadības sistēma ir neatņemama mašīnas dizaina daļa. Aprīkojuma komplekts ietver CAMPUS / NC Hops ar biroja un mašīnas licenci un pilnvērtīgu aCADemy CAD programmatūru. Integrētā CabinetControl Base mēbeļu dizaina programmatūra noslēdz šo premium paketi.
Jūsu izvēle – perfekti saskaņota ar jūsu prasībām kā PRO-MASTER 7017 vai kā PRO-MASTER 7018.
Mēbeļu viedā ražotne
Sazinieties ar mums:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067

Uz tikšanos jāpiesakās iepriekš.
Noklikšķinot uz pogas, piekrītu privātuma politikas nosacījumiem un piekrītu manu personas datu apstrādei