Horizontālais Paneļu Zāģis un Horizontālais Zāģis

Horizontālais paneļu zāģis un horizontālais zāģis ir būtiski instrumenti precīzai un efektīvai materiālu zāģēšanai. CyberM piedāvā augstas precizitātes horizontālo paneļu zāģus un horizontālos zāģus, kas ir izstrādāti, lai nodrošinātu izcilu apstrādes kvalitāti un produktivitāti. Mūsu iekārtas ir ideāli piemērotas gan industriālajai ražošanai, gan amatniecības projektu vajadzībām.
Horizontālais Paneļu Zāģis
Mūsu horizontālie paneļu zāģi ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām, kas nodrošina precīzu un ātru paneļu apstrādi. Tie ir ideāli piemēroti lielformāta paneļu zāģēšanai, nodrošinot gludas malas un augstu apstrādes efektivitāti.

Horizontālais Zāģis

CyberM horizontālie zāģi piedāvā plašu pielietojumu spektru, nodrošinot augstu precizitāti un efektivitāti dažādu materiālu zāģēšanā. Tie ir aprīkoti ar spēcīgiem motoriem un precīziem vadības sistēmām, lai garantētu nevainojamu apstrādes kvalitāti.

Kāpēc Izvēlēties CyberM?

Izvēloties CyberM, jūs iegūstat:
  • Augstas precizitātes zāģēšanas iekārtas, kas ir izstrādātas, lai nodrošinātu optimālu apstrādes kvalitāti.
  • Izmaksu efektīvus risinājumus, kas palīdz samazināt ražošanas izmaksas un palielināt efektivitāti.
  • Uzticamu klientu atbalstu un tehnisko palīdzību, nodrošinot, ka jūsu iekārtas darbojas nepārtraukti un efektīvi.

CyberM horizontālie paneļu zāģi un horizontālie zāģi ir jūsu ideālais risinājums precīzai un efektīvai materiālu zāģēšanai. Mūsu augstas precizitātes iekārtas nodrošina izcilu apstrādes kvalitāti, vienlaikus piedāvājot izdevīgas cenas. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktu klāstu un to, kā mēs varam palīdzēt jums sasniegt jūsu ražošanas mērķus.
Siju zāģis un horizontālais paneļu zāģis: Augstas veiktspējas paneļu griešanas tehnoloģija no HOLZ-HER
Ņem vērā: piedāvājam arī remontu un apkalpošanu visiem mūsu un citu ražotāju iekārtām.
HOLZ-HER siju zāģi un paneļu zāģi apvieno precīzas tehnoloģijas ar inteliģentiem apstrādes risinājumiem efektīvai un precīzai paneļu griešanai. Šie spiediena starpzāģi izceļas ar savām spēcīgajām veiktspējas paketēm. Neskatoties uz to, tie ir ļoti kompakti, ļaujot tos izmantot arī darbnīcās, kurās darba zonas prasa ārkārtīgi ekonomisku plānošanu. Tomēr to griešanas veiktspēja ir tālu virs standarta. Pacēlāja, pret torsiju izturīgais pamatramja dizains, kā arī augstas kvalitātes aprīkojums garantē pastāvīgi precīzus griešanas rezultātus maksimālā veiktspējas apjomā - tā ir HOLZ-HER horizontālo paneļu zāģu vizītkarte.

Jebkura spiediena siju zāģa sirds ir zāģēšanas vienība. Izstrādāta lielam griešanas garumam un ārkārtīgi augstiem padeves ātrumiem, šīs mašīnas ir pieejamas veiktspējas diapazonā līdz pat 25 kW. Tie ir ideālas griešanas centri individuāliem paneļiem un apjomiem ar biezumu no 50 līdz 120 mm.

Vadība ir izšķiroša mūsdienīga paneļu zāģa jaudas saņemšanā. HOLZ-HER augstas veiktspējas, praksē pārbaudīta CUTCONTROL 2 uzņemas vadību. Iepriekš instalētā EASY-PLAN un OPTI-CUT programmatūra nodrošina vienkāršu jūsu darbu un materiālu pārvaldību, kā arī jūsu griešanas plānu optimizāciju uz mašīnas. Jūs varat arī izvēlēties papildus neobligātas funkcijas priekš perfekta darba sagatavošanas birojā.
Mēbeļu viedā ražotne
Sazinieties ar mums:
Kleistu iela 30, Rīga, LV-1067

Uz tikšanos jāpiesakās iepriekš.
Noklikšķinot uz pogas, piekrītu privātuma politikas nosacījumiem un piekrītu manu personas datu apstrādei